tel: 734 122 122,
739 079 405
,
604 211 669
Českobrodská 367, Praha 9 - Hostavice
po-čt 7 - 11:30,  12 - 17  

Autoservis PŘEVODOVKY AP - Aleš Vala a Petr Svorník

Informace o společnosti

Naše specializace

Zaměření na koncernové vozy

Historie společnosti

Vznik společnosti AP

Co AP znamená

Jaké služby nabízíme

VÝMĚNA AUTOSKEL

     Služby našeho autoservisu
Autoservis Motory Klimatizace Výměna autoskel Čištění interiérů Pneuservis Montáž doplňků

Měníme čelní, boční a zadní autoskla. Demontáž i montáž provádíme postupem doporučeným výrobcem, bez poškození laku rámu karoserie.

Používáme lepidla, primery, akcelerátory a speciální montážní nářadí značky Würth nebo Teroson. Na výběr máme lepidla s hodinovým nebo dvanáctihodinovým schnutím. U VW Transporter doporučujeme dobu schnutí dvanáct hodin.

Kdy si nechat vyměnit čelní sklo?

Častými důvody výměny jsou prasklina na čelním skle, rozrůstající se bodové poškození od kamene, jakékoliv poškození nebo škrábance autoskla v přímém výhledu řidiče, rozlepující se lepené autosklo. Jedinou možnou opravou je kompletní výměna.

Proč využít autoservis?

Pokud se rozhodnete si sklo vyměnit sami, nesete všechna rizika vyskytující se při neodborné manipulaci. Jde například o prasknutí skla při nebo po samotné montáži nebo o nekvalitní instalaci skla vlivem nedodržení technologických postupů. Dalším možným problémem je použití staršího skla či neznačkového okna nebo skla koupeného na inzerát. Při jakýchkoliv problémech s netěsností zůstává zodpovědnost na vás. V našem autoservisu dostanete při výměně námi dodaného skla kvalitní a odbornou práci za použití značkových autoskel s dokladem a zárukou na materiál.

 
VÝMĚNA AUTOSKEL

Odkazy